ћирилица | латиница

12/11/2019 12:40
Налазите се на: Почетна » О нама » Контакт информације

Контакт информације

Спасовданска 3, Источно Сарајево,
Тел: 057/344-258, 344-257, Факс: 344-259
E-mail: rucz@rucz.vladars.net

Директор: Милан Новитовић
E-mail:  Milan.Novitovic@rucz.vladars.net

 Замјеник  директора: Дарко Љубоје
E-mail: Darko.Ljuboje@rucz.vladars.net

Koнтакт за медије: Жељко Стојановић
E-mail: Zeljko.Stojanovic@rucz.vladars.net

Сектор за организацију, планирање и обуку

Помоћник директора:  Биљана Пајић

E-mail: Biljana.Pajic@rucz.vladars.net

Сектор за финансијске, рачуноводствене и правне послове

Помоћник директора:  Предраг Слијепчевић

E-mail: Predrag.Slijepcevic@rucz.vladars.net

Сектор за деминирање

Помоћник директора:  Драган Кос

E-mail: Dragan.Kos@rucz.vladars.net